Oferta pracy

Należymy do grona firm, dla których proces rekrutacji jest bardzo ważnym elementem polityki wewnętrznej.

Dbamy o dobre relacje z naszymi kandydatami zarówno podczas samych rozmów jak i po ich zakończeniu traktując każdego w sposób indywidualny.

Zależy nam na tym, aby spotkania rekrutacyjne przebiegały w przyjaznej atmosferze i wywarły pozytywne wrażenie.

Proces rekrutacji w naszym zakładzie w zależności od stanowiska przebiega jedno lub wieloetapowo.

Ogłoszenia rekrutacyjne pojawiają się na portalach ogłoszeniowych, społecznościowych, banerach lub w innych miejscach w zależności od specyfiki danego stanowiska.

 

I etap to przyjmowanie, weryfikacja i selekcja aplikacji
 
Każdy może złożyć aplikację w sposób elektroniczny, pocztą tradycyjną lub bezpośrednio w naszej firmie. CV może być wysłane przez Ciebie w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy lub w celu znalezienia się w ogólnej bazie. Jeśli wysłałeś aplikację spontanicznie zapisujemy Cię w bazie i odezwiemy się w momencie kiedy pojawi się u nas oferta zgodna z Twoim profilem.

II etap i III to spotkanie w biurze

 
Po selekcji skontaktujemy się z Tobą,aby umówić spotkanie u nas w biurze. W zależności od stanowiska spotkanie może odbyć się tylko z osobą z działu personalnego lub dodatkowo z bezpośrednim przełożonym. Podczas tej rozmowy zostaną zweryfikowane Twoje predyspozycje, umiejętności miękkie oraz twarde. Zawsze prosimy o przyniesienie na rozmowę świadectwa pracy, uprawnienia techniczne oraz certyfikaty do wglądu. Na tym etapie możesz również dowiedzieć się wszystkiego na temat stanowiska, na które aplikujesz.

IV i ostatni etap to zatrudnienie lub informacja zwrotna dla kandydata 

Jeśli tym razem nie miałeś szczęścia nie poddawaj się, może następnym razem się uda. Mimo wszystko otrzymasz informację zwrotną.  Jeśli to właśnie Ty dołączasz do naszego grona pracowników na ostatnim etapie następuje ustalenie warunków. Po akceptacji z obu stron umawiamy termin rozpoczęcia pracy. Możemy również podpisać umowę przedwstępną.  Po rozpoczęciu pracy każdy pracownik przechodzi proces wdrożenia na stanowisko pracy.